Hakkımızda

Hakkımızda

Emek Tesisat

Tesisat sorunları hepimizin başına gelebilecek son derece sıkıntılı konulardır. Hayatımızda her şey normal bir şekilde devam ederken, yaşayacağımız bir tesisat sorunu ile birlikte günlerce anlamsız bir sıkıntı çekebiliriz. Sıkıntıların yaşanmasını engellemeye çeşitli bakımların yapılması ile son verebilir. Fakat tüm bu tedbirlere rağmen günlük hayat içerisinde bu gibi sorunları yaşamaktayız.

Emek Tesisat profeyonel yönetimi ve deneyimli kadrosu ile sizlere uzun yıllardan beri kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Vermiş olduğu hizmeti garantili olarak sunmakta olan firma fiyat politikasını da tıpkı hizmetlerinde olduğu gibi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunulur. 

Hizmetlerimiz;

Emek tesisat birçok alanda sizlere hizmet sunmaktadır. Bunlar arasında en önde gelen hizmetler;

Logar Temizliği; Logarda meydana gelen arızaların ve bakımların yapılmasında sizlere her zaman yardımcı oluyoruz.

Su Kaçağı; Evinizde veya iş yerinizde yaşanmakta olan su kaçağı sorunlarında uzman kadromuz ve üst düzey teknolojimizle sizlere hizmet veriyoruz.

Petek Temizleme; Kış aylarında daha iyi ısı performansı alınması maksadıyla verilmekte olan petek hizmeti Emek Tesisat ayrıcalığı ile sunulmaktadır. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma; Evlerinizde veya iş yerinde lavabonun tıkanması sonucu yaşanan sıkıntıları kırmadan ve dökmeden teknolojik cihazlar yardımı ile tam zamanında çözüyoruz. 

Tuvalet Tıkanıklığı; Tuvaletlerde çeşitli sıkıntılardan sonra yaşanan tıkanıklıkların kısa sürede çözülmesi  uzman kadrosumuz ile mümkündür. Üstelik verdiğimiz kameralı hizmet ile birlikte herhangi bir zarar ve ziyan oluşturmadan noktasal olarak tıkanıklığı gideriyoruz.

 

Emek Tesisat ve Müşteri Memnuniyeti;

Tesisat firmaları arasında müşteri memnuniyetini son derece önemseyen ve dikkate alan firmaların başında Emek Tesisat gelmektedir. Emek Tesisat 'ın vermiş olduğu kaliteli hizmetle bu memnuniyeti yıllardan bu yana tesis etmiştir. Firmanın piyasada en kaliteli ve gözde bir şekilde hizmet verdiği bilinir. Bunun yanı sıra firmanın fiyatlarının da piyasa koşullarının altında olması ayrı bir memnuniyet sebebi olmaktadır. Firmanın tercih edilme ve ilgi görme sebepleri arasında uzman kadrosunun bulunması ve tüm hizmetleri zaman kaybı olmadan vermesi de sayılabilir. 

Tıkla Mesaj At